Järgmine verstapost on käega katsuda: profi taseme I aste Tai Kuningriigi kutsestandarti järgi on saavutatud.
Nädalalõpu lisakursusel: Tai jalatalla massaaži ABC.
Profihakatised praktikal vanadekodus. Siin peab kõik oma oskused ja teadmised tõsiselt appi võtma, sest see konkreetne rühm vanainimesi on kõik vähihaiged. Avatus ja üksolemine Buddhaga, Loojaga, aitab ime hästi kätevärina vastu….
Massaažikoolis Tai Kuningriigis, Chiang Mais
Thai Massage School of Chiang Mai (TMC)
Tais on väga palju võimalusi õppida heal tasemel tai massaaži. Mina valisin selle kooli välja intuitsiooni usaldades. Teada saades, et selles koolis õpetatakse Eestis õpitust erinevaid võtteid, sai mu soov veelgi selgemad raamid. Ja ma ei kahetse oma valikut.
Wat Pho templis, Bangkokis. Kuningas Rama III lasi aastatuhandeid peaasjalikult suulisel teel edasi antud rahvameditsiinialased teadmised kivisse raiuda.
Siin nad on, tagasihoidlikus hiilguses. Aga hing jääb ikkagi rahule: oma silm on kuningas.
Siin asub ka maailmas kõige tuntum tai massaaži kool. Samuti saab siin lõputuna näival lavatsiterivil proovida ehedat massaaži.
Sellest kivirahnust on välja raiutud enamik selle templi pühakujudest. Munga soovitusel kuulatan, mida nn emakivil öelda on…
Taid leiavad tihti aega, et argistes tegemistes paus teha ning elu üle järele mõelda. Eriti palju võimalusi selleks on arvukates templites...
...seal võid nii isekeskis kui ka koos mungaga palvetada,
...vaha kallates tuleenergiat tallel hoida,
...küünlaid süüdates tervist / rahu/ õnne saata või soovida,